Vážení přátelé vína,

La Fattoria – víno a destiláty s.r.o. je předním dovozcem vín a destilátů z celé Itálie. Společnost byla založena v roce 2003. Od této doby prošla dynamickým vývojem až do dnešní podoby. Exkluzivně zastupujeme na českém trhu jedny z nejlepších vinařů, a to jak z tradičních vinařských oblastí jakými je například oblast Toskánska, Piemontu (Marchesi di Barolo, Vietti, Batasiolo), Trentina (St. Michael Eppan, San Leonardo), Veneta (Tedeschi), Friuli (Fantinel, Ronco del Gelso), tak i z méně známých regionů, jako je Kampánie s vinařstvím Feudi di San Gregorio, Sardínie s Argiolas a ostrov Sicílie s vinařstvím Donnafugata, jejichž vína patří mezi nejlepší v Itálii a stávají se světovými hity. Do našeho portfolia samozřejmě patří i Prosecca, známá Franciacorta firmy Berlucchi a grappy od dvou destilérií Marzadro a Berta.

Mezi naše služby kromě dovozu a distribuce patří školení personálu našich klientů, poradenství při sestavování vinných lístků, sestavování a optimalizace privátních vinných sbírek, pořádání školících zájezdů za našimi italskými vinaři, snoubení vína a pokrmů, řízené degustace za přítomnosti italských vinařů atd.

Ke každému klientovi a každé zakázce přistupujeme individuálním způsobem. Při výběru pomáhají klientům naši obchodní zástupci, kteří mají dlouhodobé jak odborné tak obchodní schopnosti a znalosti.

Přesvědčte se o pestrosti a kvalitativní úrovni naší nabídky i o vynikajícím poměru kvality a ceny!!

Tým La Fattoria – víno a destiláty s.r.o.