O nás

      

 

La Fattoria – víno a destiláty s.r.o. je přední dovozce vín a destilátů v České republice. Společnost byla založena v roce 2003 a od té doby prošla dynamickým vývojem. Na českém trhu zastupujeme dlouhodobě exkluzivně více jak 40 vinařů, jejichž produkce pokrývá celou Itálii. Nedávno se naše nabídka rozšířila i o producenty z Moravy, Německa a Rakouska.

V průběhu let se nám podařilo navázat spolupráci s těmi nejlepšími restauracemi, hotely, bistry a bary v celé České republice. Významnou částí naší klientely jsou privátní zákazníci v podobě firem a společností, které nakupují vína jako firemní dárky. V neposlední řadě nezapomínáme ani na zákazníka, který si nakoupí víno pro svoje potěšení.

Kromě dovozu a distribuce poskytujeme i další služby. Školíme personál našich klientů, radíme při sestavování vinných karet, zakládáme a optimalizujeme privátní vinné sbírky, dokážeme poradit jak snoubit vína s pokrmy, pořádáme řízené degustace za přítomnosti italských vinařů atd.

Pro naše klienty organizujeme několikrát ročně tematické školící zájezdy do významných vinařských regionů. V průběhu těchto zájezdů mají klienti možnost se seznámit s historií regionů, vinařství, jejich majiteli i s kompletní výrobou vína a destilátů.

Naší vizí je nezůstat stát, ale aktivně rozvíjet portfolio vinařů, kteří za to opravdu stojí. Vy, co už nás znáte, dobře víte, že většina našich současných vinařů je opravdovými ikonami v daných regionech. V řadě případů můžeme mluvit o kultovních vinařích, odbornících, kteří tvoří trend v regionu, kde budovali své sny. Doba se mění a my rozvíjíme naše vize dál. Chceme Vám představovat nové vinaře, novou generaci, nové trendy a nový posun ve vinařských myšlenkách. Filozofie však zůstává stejná. Odráží nekompromisní kvalitu vín, regionální typičnost a osobitost.

Cílem celého našeho týmu je mnoho spokojených klientů, kteří se k nám budou rádi vracet a vychutnávat si naše skvělá vína a destiláty.

Děkujeme, že jste s námi.

Marcela, Olga, Míša, Roman, Michal, Honza, Radek, Martin