Jsme přední dovozce vín a destilátů v České republice

Společnost La Fattoria – víno a destiláty s.r.o. byla založena v roce 2003 a od té doby prošla dynamickým vývojem. Na českém trhu zastupujeme dlouhodobě exkluzivně více jak 40 vinařů, jejichž produkce pokrývá celou Itálii. Nedávno se naše nabídka rozšířila i o producenty z Moravy, Německa a Rakouska.

Naše vize

Naší vizí je nezůstat stát, ale aktivně rozvíjet portfolio vinařů, kteří za to opravdu stojí. Vy, co už nás znáte, dobře víte, že většina našich současných vinařů je opravdovými ikonami v daných regionech. V řadě případů můžeme mluvit o kultovních vinařích, odbornících, kteří tvoří trend v regionu, kde budovali své sny. Doba se mění a my rozvíjíme naše vize dál. Chceme Vám představovat nové vinaře, novou generaci, nové trendy a nový posun ve vinařských myšlenkách. Filozofie však zůstává stejná. Odráží nekompromisní kvalitu vín, regionální typičnost a osobitost.

E-SHOP - prodej vína a destilátů

E-SHOP - prodej vína a destilátů

Vyberte si z naší bohaté nabídky vín a destilátů. Najdete u nás i kvalitní olivové oleje nebo balzamikové octy. Zboží Vám doručíme až domů nebo nachystáme k vlastnímu odběru v naší prodejně VINOdiVINO.

VINOdiVINO

VINOdiVINO

Otevřeli jsme specializovanou maloobchodní prodejnu s jednou z nejširších nabídek vín a destilátů spojenou s odborným servisem a poradenstvím v celé České republice. Kromě vína a destilátů Vám nabízíme italské delikatesy a výbornou kávu. Těšíme se na Vás v Parku Poděbradská na Praze 9.

Kde můžete ochutnat dovážená vína?

Kde můžete ochutnat dovážená vína?

V průběhu let se nám podařilo navázat spolupráci s těmi nejlepšími restauracemi, hotely, bistry a bary v celé České republice. Významnou částí naší klientely jsou privátní zákazníci v podobě firem a společností, které nakupují vína jako firemní dárky. V neposlední řadě nezapomínáme ani na zákazníka, který si nakoupí víno pro svoje potěšení. V naší maloobchodní prodejně VINOdiVINO Vám s výběrem rádi poradíme. 

Firemní klientela

Firemní klientela

Kromě dovozu a distribuce poskytujeme i další služby. Školíme personál našich klientů, radíme při sestavování vinných karet, zakládáme a optimalizujeme privátní vinné sbírky, dokážeme poradit jak snoubit vína s pokrmy, pořádáme řízené degustace za přítomnosti italských vinařů atd.

Pro naše klienty organizujeme několikrát ročně tematické školící zájezdy do významných vinařských regionů. V průběhu těchto zájezdů mají klienti možnost se seznámit s historií regionů, vinařství, jejich majiteli i s kompletní výrobou vína a destilátů.

Děkujeme, že jste s námi

Děkujeme, že jste s námi

Cílem celého našeho týmu je mnoho spokojených klientů, kteří se k nám budou rádi vracet a vychutnávat si naše skvělá vína a destiláty.

Marcela, Olga, Míša, Katka, Roman, Michal, Honza, Radek, Martin a Jarda