VINOdiVINO

Už dlouhou dobu jsem přemýšleli, co bychom mohli zlepšit. Vzali jsme to z gruntu, našli velkorysé prostory, zvětšili jsme portfolio, nabrali jsme nové lidi a vydali se na dlouhou plavbu. Připojte se k nám!

VINOdiVINO

VINOdiVINO

 

VINOdiVINO – že je vám ten název povědomý? Ano, může být. Zakladatel společnosti La Fattoria víno a destiláty Giancarlo Bertacchini založil před téměř dvaceti lety i značku VINOdiVINO, která prošla zajímavým vývojem a od roku 2021 se můžeme pyšnit tím, že se vrátila zpátky ke kořenům, tedy k nám. Od nynějška ji používáme zase pouze my, a to pro náš nový projekt www.vinodivino.cz.

Co to je VINOdiVINO?? Na více jak 400 m2 jsme pro všechny milovníky vína, destilátů a dalších pochutin co k vínu patří, vybudovali maloobchodní jednotku. Největší část vinného portfolia tvoří samozřejmě italská vína z La Fattoria, která jsme doplnili vinnými regiony z celého světa. Ať už se jedná o regiony a země obecně známé – Francie, Španělsko, USA, Austrálie, Nový Zéland, JAR, tak i méně známé a okrajové – Izrael, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko a spousty dalších. Také jsme pro vás rozšířili i nabídku českých a moravských zástupců. Základ destilátů tvoří přirozeně italská grappa, doplněná ostatními destiláty rumů, whiskey, cognaců, bourbonů a likérů. I my se vezeme na rostoucí vlně obliby ginů, které u nás naleznete v rozličných chutích jak obvyklých, tak i neobvyklých. Nabídka je pestrá, zahrnuje snad úplně všechno, na co si vzpomenete, ale co by to bylo za službu, kdyby nebyla doplněna vynikajícím servisem. A i ten vám můžeme nabídnout. Petr s Tomášem se kromě nás, lidí z La Fattoria, podíleli na výběru veškerého sortimentu a vše jsme společně přechutnali, vybrali a věřte nám, dalo nám to opravdu zabrat. Všechno, co máme v regálech, prošlo naším přísným výběrem, na který se můžete od nynějška spolehnout i vy. Krom vína a destilátů lze u nás doplnit i zásoby pochutin (olivy, rajčata, olivový olej, káva, čaje, těstoviny) nebo vybrat dárek pro sebe či pro své blízké (knihy s vinnou tématikou, svíčky dle vinných odrůd, sommeliérské potřeby). A k tomu všemu si na baru můžete dát výbornou kávu spojenou malým občerstvením.

 

Přijďte se přesvědčit, jak jsme to zvládli. Budeme se na Vaši návštěvu těšit. A jako poděkování vám na Váš první nákup spojený s registrací dáme slevu 10% na všechno.

LHZ_0127hLHZ_0441hLHZ_0262hLHZ_0254hLHZ_0466hLHZ_0137hLHZ_0222hLHZ_0359hvLHZ_0407hLHZ_0207h