Aktuality

Nové ročníky ve VdV 27.4.2023

Zveme Vás na ochutnávku vín nového ročníku 2022. 

Degustovat se budou vína od našich italských, českých a moravských vinařů, např. Donnafugata, St. Michael Eppan, Rocca Delle Macie, Vinařství Zilvar, Ondřej Stávek a další. Těšit se můžete také na španělská vína od Davida Böhma. Připraveno pro Vás bude více než 30 vzorků.

Degustace bude doplněna našimi italskými delikatesami.

Rezervace míst nutná.

Více

Kalifornská vína s Matoušem 13.4.2023

Degustací vín z USA Vás provede jeden z nejlepších someliérů České republiky Matouš Forman.

Rádi bychom Vám představili krásu vín nového světa, která u nás v obchodě najdete. Jako hřeb celého večera Vás čeká důkaz toho, že i američtí vinaři umí vyrobit velká vína. Degustace bude doprovozena našimi italskými delikatesami.  

 

Více

Ohlédnutí za návštěvou vinařů ze San Leonardo a Feudi

V lednu jsme měli možnost přivítat v Praze majitele vinařství pana markýze Anselma Guerrieri Gonzaga a obchodního zástupce kampánských vinic jižní Itálie pana Andreu Fabbiana. Obě dvě vinařství jsou legendami ve svém regionu díky progresivním vinařským postupům, neustálé inovaci, respektu k přírodě a neutichající touze po maximální kvalitě jejich vín.

Více

Olivový olej Frantoio Muraglia

Olivový olej Frantoio Muraglia - perla z italského regionu Apulia.

 

Více

Degustace vín San Leonardo a Feudi 26.1.2023

Chystáme pro Vás večer plný zábavy a dobrého vína. Přijďte do našeho showroomu VINOdiVINO a ochutnejte italská vína z vinařství San Leonardo a Feudi za osobní účasti jejich majitelů.

 

Více

Degustační večeře San Leonardo 25.1.2023

Dopřejte sobě nebo svým blízkým jedinečný zážitek a vydejte se na luxusní večeři s ochutnávkou italských vín s osobní účastí vinařské legendy, majitele vinařství San Leonardo. S vyhlídkou na celou Prahu bude tento večer opravdu nezapomenutelný.

Více

Škola prosecca

Prosecco je fenoménem posledních let a vládne světu bublin. Ale i přes to o tomto šumivém víně lidé vědí hodně málo a mají často mylné informace.

Více

Jak se vyznat v šumivých vínech

Rádi bychom vám pomohli urovnat myšlenky v oblasti šumivých vín, abyste na vánoční svátky a oslavu Nového roku sáhli po těch správných bublinkách, kterými oslníte vaší společnost.

Více

Objednejte si Svatomartinská vína

Nabízíme vám možnost objednat si Svatomartinská vína a vychutnat si je se svými blízkými třeba u vás doma.

Více

Zveme vás na svatomartinskou husu s degustací

Přemýšlíte, kam na Svatomartinskou husu? Přijďte k nám a budete mít možnost ochutnat tuto delikatesu trochu jinak.

Více